design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
SALON BARTOSZEWICZ
FRYZJER
Baleyage - 170 - 220zł
Jeden kolor (Strzyżenie + Modelowanie - 140  - 170zł
Jeden kolor + Refleksy - 160 - 190zł
Dekoloryzacja+Farbowanie - 250 - 450zł
Koloryzacja Joico

KOLORYZACJA JOICO    150zł - 210zł
VERO K-PAK COLOR  - , który wzmacnia ,regeneruje i domyka łuskę, dzięki czemu uzyskiwana jest wysoka trwałość koloru, połysk
  Joico jest ekskluzywną marką profesjonalnych produktów do włosów, wchodzącą w skład grupy Shiseido. Produkty Joico jako jedyne na świecie zawierają certyfikat QUADRAMINE COMPLEX który zawiera zestaw 19 aminokwasów. Aminokwasy o masie MMS 150- odbudowują włosy od najgłębszych warstw, a aminokwasy o masie MMS 2500- odbudowują je od zewnątrz. Czyli aminokwasy  tzw. Keratyna dociera do rdzenia włosa tam go odbudowuje oraz naprawia i ochrania włos od zewnątrz , wzmacnia ,regeneruje, domyka łuskę, dzięki czemu uzyskiwana jest wysoka trwałość koloru, połysk i elastyczność .
W kosmetykach innych firm, które zawierających keratynę działa to zupełnie inaczej Keratyna nie wnika w środek włosa tylko otacza go, przez co po umyciu głowy keratyna zostaje zmyta.
Przy koloryzacji JOICO REKONSTRUKCJA    tylko     60 zł - 80 zł
rozjaśnienie pastą -niepowtarzalne blondy - 140 - 170 zł
koloryzacja Ton w Ton bez amoniaku - 130 - 160zł
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT
kolo
JOICO Vero K-Pak Age Defy

- to koloryzacja która pomoże odzyskać utraconą młodość włosów i hamuje oznaki ich starzenia. Z czasem włosy stają się cieńsze, silny skręt zaczyna zanikać, włosy robią się proste .Zmniejsza się zawartość naturalnej keratyny i zmniejsza się zawartość melaniny (pigmentu), która pełni funkcję ochronną i barwiącą.Farby K-Pak Age Defy posiadają unikalny system koloryzacji włosów zawiera formułę 3-DEFENSE TECHNOLOGYTM - przełomowy kompleks lipidów przywracających młodość, niezbędnych aminokwasów i ceramidów biomimetycznych, które:zmiękczają i wygładzają powierzchnię włosa pobudzają wewnętrzny system nawilżenia włosa, przywracając młodzieńczy wygląd, połysk i podatność na układanie ,odbudowują strukturę włosów pozostawiając je w optymalnym zdrowiu i kondycji. Wszystko, co włosy tracą z wiekiem koloryzacja Age Defy przywraca skutecznie już podczas pierwszej koloryzacji.