design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
KOSMETYKA
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
Popękane naczynka                                                                                                                   
SALON BARTOSZEWICZ
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT
ZAMYKANIE NACZYNEK KRWIONOŚNYCH
pojedyncze naczynko - 69zł
cała twarz - 150zł
szyja - 99zł
ręka - 99zł
noga - 99zł

Powstawanie rozszerzonych naczynek krwionośnych może być efektem m.in. predyspozycji genetycznych, nieodpowiedniej pielęgnacji czy wpływu czynników zewnętrznych. W pierwszej kolejności pojawia się charakterystyczne zaczerwienienie, czyli tzw. rumień. Następnie rumień chwilowo ustępuje, by w rezultacie utrwalić się i pozostać na stałe. Kruche ścianki naczyń nie wytrzymują ciśnienia krwi, rozszerzają się i powstaje widoczna przez naskórek siateczka pajączków o barwie od jasno czerwonej po ciemno fioletową - są to tzw. telangiektazje. Pojawiają się one na twarzy, szyi, dekolcie i nogach.
Do usunięcia takich zmian doskonale nadaje się technika IPL. W trakcie trwania zabiegu wiązka światła kierowana jest na zmienioną tkankę. Energia świetlna emitowana przez urządzenie jest pochłaniana przez hemoglobinę, następnie zamieniana jest w ciepło, co prowadzi do koagulacji krwi i zniszczenia ściany naczynia, które w dalszej kolejności jest wchłaniane przez organizm lub odpada w postaci strupka. W celu zamknięcia popękanych naczyń krwionośnych, potrzeba z reguły kilka zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy.
Liczba zabiegów uzależniona jest od ilości, średnicy i koloru naczyń krwionośnych oraz głębokości ich położenia.

OXYBRAZJA
Twarz 150zł
Twarz + dekold 220zł

Oxybrazja-nie powoduje podrażnienia skóry, mogą ją wykonywać osoby z cerą naczyniową, wrażliwą, skłonną do rumienia oraz trądzikową. Zabieg jest przyjemny, bezbolesny, daje uczucie relaksu. Poprawia samopoczucie, dzięki intensywnemu dotlenieniu skóry. Wykonywany jest na mokro co daje skórze uczucie chłodu i odprężenia. Bardzo skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki i zwęża pory. Skóra po zabiegu jest dotleniona, nawilżona, świeżai zrewitalizowana. Oxybracja może byc stosowana jako zabieg koktailowy czyli wykonywany przed ważnym wydażeniem w naszym życu, w celu poprawy wyglądu skóry.