design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
KOSMETYKA
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
Problem z trądzikiem
SALON BARTOSZEWICZ
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT
Terapia trądziku obejmuję trzy etapy:
Etap I: Redukcja stanów zapalnych za pomocą lasera IPL. 
Etap II: Manualne oczyszczanie twarzy z zanieczyszczeń lub seria mikrodermabrazji. 
Etap III: Redukcja przebarwień oraz blizn potrądzikowych. 

FOTOTERAPIA PRZECIWTRĄDZIKOWA
twarz - 150zł
plecy - 120zł
klatka piersiowa - 99zł

Przy terapii trądziku doskonale sprawdza się światło IPL, które niszczy szybko namnażające się bakterie (Propionibacterium acnes) odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych.
Efekty leczenia systemem IPL pojawiają się trzykrotnie szybciej, niż w przypadku tradycyjnych metod. Wyraźnie widoczna poprawa (60-80%) pojawia się po serii naświetlań przeprowadzonych w ciągu 3-4 miesięcy. Zaleca się serię 3-5 zabiegów wykonywanych co 7 dni. Pojedynczy zabieg trwa 15-20 minut. Metoda ta przynosi doskonałe efekty w leczeniu trądziku ze zmianami ropnymi. Zabiegi nie powodują skutków ubocznych, nie wpływają negatywnie na skórę, ani na sposób życia pacjentów.

OCZYSZCZANIE MANUALNE -120zł
Oczyszczanie ma za zadanie usunąć ze skóry zaskórniki, zrogowaciały naskórek, nadmiar sebum i bakterie. Polecany szczególnie dla młodych osób z trądzikiem i dużą ilością zaskórników. Podczas zabiegu używane są preparaty pilingujące, rozpulchniające i zamykające pory. W zależności od stopnia zanieczyszczeń skórnych oczyszczanie jest wspomagane przez użycie maszyn kosmetycznych: peelingu kawitacyjnego - urządzenie emitujące ultradźwięki o antybakteryjnym i złuszczającym działaniu, d’Arsonvala lub wapozonu z ozonem - działanie dezynfekujące.

EKSFOLIACJA KWASAMI 30-40% -100zł
KWASY CHEMICZNE 50% 200zł
Eksfoliacja kwasami, prościej złuszczanie naskórka, czyli peeling - polega na usunięciu martwych komórek warstwy naskórka. W gabinecie kosmetycznym zabieg odbywa się w sposób kontrolowany, przy pomocy kwasów dwóch kategorii: AHA oraz AHB. Rodzaj kwasów, które użyte zostaną podczas zabiegu, dostosowany zostanie po ocenie kondycji skóry:
Kwas glikolowy - stosowany jest do intensywnego złuszczania naskórka, pobudzaprodukcję kolagenu,
Kwas mlekowy - powoduje zwiększenie ilości wody w skórze, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna,
Kwas salicylowy - ma działanie delikatniejsze od pozostałych, przeciwzapalne. Świetnie radzi sobie z oczyszczaniem porów oraz usuwaniem łoju. Po jego zastosowaniu zmniejsza się również możliwość pojawienia się nowych zaskórników.
Kwas migdałowy - łagodnie złuszcza skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Jest znakomity dla cer z problemami,
Kwas laktobinowy - rekomendowany do eksfoliacji skóry wrażliwej i nadreaktywnej, zmniejsza zaczerwienienia, widoczność teleangiektazji, oraz łagodzi podrażnienia,

OXYBRAZJA
Twarz 150zł
Twarz + dekold 220zł

Oxybrazja bardzo skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, zaskórniki oraz zwęża pory. Leczy trądzik, gdyż jak wiadomo wywołują go bakterie beztlenowe, a pod wpływem wprowadzanego pod ciśnieniem tlenu z oxybrazji szybko ulegają zniszczeniu a stan skóry trądzikowej poprawia się bardzo szybko. Przy pomocy oxybrazji wtłaczamy także specjalną ampułkę przeciwtrądzikową, co wspomaga efekt leczenia zmian trądzikowych.