design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
SPA
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
Problemy z celulitem i tkanką tłuszczową

ULTRADŹWIĘKI 140zł

Liposukcja ultradźwiękowa
- o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten prosty sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, brzuch, talia, biodra, ręce, okolice kolan. Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową redukując tkankę tłuszczową w miejscach z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami.

Masaż bańką chińską:
brzuch,uda ,pośladki - 70zł
brzuch - 30zł
uda - 45zł
pośladki - 30zł

seria 10 zabiegów w karnecie : 600zł

Masaż wyszczuplający na preparacie termoaktywnym brzuch, uda, pośladki - 100zł
masaż wyszczuplający całego ciała - 130zł

BODY HEALTH 120zł  PROMOCJA!!!    80zł
Umożliwia leczenie najbardziej zaawansowanych stadiów cellulitu (2 - 3 stopień), zapobiegając pojawieniu się nowych nierówności na skórze. Powoduje drenaż limfatyczny, który eliminuje nagromadzone płyny  w obszarach dotkniętych cellulitem, jak również zmniejsza obrzęki. Modeluje sylwetkę i redukuje obwód ciała. Przy równoczesnym stosowaniu diety rezultaty mogą być jeszcze lepsze. Zwiększa napięcie mięśni oraz poprawia krążenie krwi.

Koszt karnetu  10 x 10 zabiegów 1000zł   PROMOCJA!!!   700zł
Kombinezon (body zabiegowe) - 90zł

Każdorazowe wyporzyczenie Body zabiegowego -10 zł

ELEKTROSTYMULACJA 70zł

Daje wielokrotnie większy efekt niz samodzielne ćwiczenie, przy okazji nie obciążając stawów i nie stosując wyczerpujących treningów siłowych. Elektrostymulacja mięśni powoduje wzmocnienie i uruchomienie wielu mięśni jednocześnie, a tym samym spalanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Efektem tych działań jest widoczna utrata centymetrów w obwodach i znaczne ujędrnienie ciała.

seria 10 zabiegów w karnecie : 600zł


Salon używa kosmetyków renomowaych firm takich jak L'oreal , Joico, Pull  Mitchell,Collin,DR.Renaud  wszystko po to aby zapewnić jakość wszystkich usług. Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów i urody dostępne są w naszym salonie.

SALON BARTOSZEWICZ
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT