design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
SALON BARTOSZEWICZ
Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów  taśmami   (jedna  taśma) - 350zł                     
Zdjęcie taśm + założenie taśm + regeneracja + modelowanie - 150 - 250zł
FRYZJER
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT
4 przedłużanie włosów  - pasemka naturalne włosów

Systeme Volume Balmain Hair - Rewolucyjna metoda szybkiego zwiększania objętości i przedłużania włosów . Keratynowe przedłużanie włosów należy do najbardziej popularnych metod przedłużania włosów, ponieważ do łączenia włosów używana jest keratyna . Metoda ta - polegającą na łączeniu pasm włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą niewidocznych zgrzewów keratynowych. Keratyna rozgrzewana jest za pomocą zgrzewarki i formowana na paśmie włosów klientki w niewielki zgrzew.

Cena 15 zł - za pasemko  zawiera zarówno koszt materiału, jak i usługi, czyli jest to koszt finalny. Długość włosów 50-55 cm ( do pasa). Koszt ostateczny usługi zależy od ilości założonych pasemek .

Powyżej 150 pasemek -14 zł
Przedłużanie włosów metodą kanapkową Cena od 300zł -900zł


Przedłużanie włosów metodą kanapkową polega na doklejaniu pasma włosów na kilkucentymetrowej taśmie. Pasmo jest doklejone do włosów naturalnych przy samej linii włosów, tuż przy skórze. Fryzura jest niezwykle naturalna dzięki temu, że taśma jest przezroczysta i bardzo lekka. Włosy nie kołtunią się i nie odznaczają. Można śmiało stylizować fryzurę już po zakończonym zabiegu.


- Przedłużania włosów tissage Cena 300zł -900 zł


Metoda przedłużania włosów tissage, czyli taśmy przyszywane do warkoczy zaplecionych na głowie . Okres noszenia- ok.4-6tyg. Po tym okresie włosy można nosić dłużej, trzeba jedynie ponownie przyszyć włosy. Jest to jedna z najbardziej bezpiecznych metod przedłużania włosów. Nie niszczy włosów klientki. Nie ma konieczności stosowania keratyny, metalowych koralików.