design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
KOSMETYKA
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
SALON BARTOSZEWICZ
Zabiegi na dłonie i stopy
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT
Manicure klasyczny - 30zł
Manicure + malowanie panokci - 35zł          
Manicure+french - 40zł                                                                                                                              
Manicure  hybrydowy (duży wybór kolorów)  - 70zł

Manicure Japoński - 45zł
Manicure japoński (znany i stosowany przez Japonki od czterystu lat) sprawia, że paznokcie ładnie błyszczą i są perfekcyjnie odżywione. Metodę tę wymyśliła i opracowała japońska firma P.Shine . Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie

Manicure winylowy NOWOSC !    INFINITE SHINE  Q.P.I  - 50 zł
Alternatywa dla  żelu i hybrydy. Wysoka jakość lakieru winylowegp nie zmienia się przez cały czas noszenia go na paznokciach, nie tworzą się pęknięcia, zadrapania ani odpryski
Dzięki innowacyjnej technologii kolor utrzymuje się na paznokciach około tygodnia, a na zdrowszej płytce nawet dwa tygodnie ,duży połysk ! , lakier usuwamy zwykłym zmywaczem!

Paznokcie akrylowe (dłonie) - 120zł
Paznokcie akrylowe french  - 120zł
Paznokcie akrylowe zdobienie - 120-140zł
Korekta akrylu  - 60zł - 80zł
Paznokcie akrylowe (stopy)  - 80zł - 100zł
Paznokcie żelowe (dłonie ) - 90zł - 120zł
Paznokcie żelowe (stopy) - 70zł
Podpiłowanie panokci akryl, żel - 20zł - 30zł
Zdjęcie paznokci akryl, żel, hybryda - 30zł - 40zł
Pedicure klasyczny - 70zł
Pedicure winylowy - 80 zł
Pedicure leczniczy  - 70zł  -90 zł
Odciski, nagniotki, modzele, pęknięcia na piętach, pogrubiała skóra na podeszwach, wrastające paznokcie - to problemy, których rozwiązaniem jest pedicure leczniczy. Wrastające paznokcie to bardzo bolesny problem, z którym boryka się wiele osób. Do niedawna powszechnie stosowaną metodą leczenia było chirurgiczne zrywanie paznokcia. Istnieje jednak możliwości założenia klamry, która jest bezbolesnym sposobem leczenia wrastającego paznokcia. Przynoszą one natychmiastową ulgę, a ich działanie rozpoczyna się zaraz po  założeniu.
Nie ma wielu przeciwwskazań do zakładania klamer: mogą być one stosowane u zarówno u dorosłych, jak i dzieci, a także u alergików czy diabetyków. Warto również wspomnieć, że ich zakładanie i noszenie jest bezbolesne, a sam wygląd - estetyczny.
Założenie klamry drutowej - 130 zł
Korekta paznokcia wrastającego - 140 zł
Aplikacja  opatrunku na wrastający paznokieć  -25 zł
Pedicure hybrydowy - 100zł
Peeling stóp - 5zł
Maska na stopy - 15zł
Masaż stóp - 20zł
Peeling + maska na stopy + parafina - 50zł
Pedicure + peeling + maska na stopy + parafina - 85zł


Brzoskwiniowe dłonie - 60zł
Relaxujące chwile zapewniające dogłębną regenerację zmęczonej skórze dłoni. Zabieg rozpoczynamy aromaterapeutyczną kąpielą dłoni w soli brzoskwioniowej. Opracowujemy płytkę paznokciową i wycinamy skórki. Następnie wykonujemy peeling za pomocą brzoskwiniowej galaretki peelingującej, który pobudzi ukrwienie skóry, usunie martwy naskórek, przygotowując skórę na głębsze wchłanianie maski brzoskwioniowej dającej efekt nieskazitelnie gładkiej skóry.Masaż dłoni i przedramienia brzoskwiniowym sorbetem nawilży skórę i zrelaksuje.


Czekoladowa rozkosz - 80zł
Niezwykle aromaterapeutyczne doznania kojące zmysłów. Zabieg rozpoczynamy kąpielą stóp.Po opracowaniu płytki paznokciowej,wycięciu skórek i usunięciu zrogowaciałego naskórka, przechodzimy do delikatnego masażu peelingiem czekoladowym o działaniu nawilżającym. Luksusowa maska czekoladowa  pobudzi  orgamizm do produkcji endorfin odpowiedzialnych za poprawę samopoczucia i relaxu, a masaż poprawi nawilżenie i ukoi zmysły nawet najbardziej zestresowanych osób.Na zakończenie malujemy paznokcie wedle życzeń klienta.