design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
KOSMETYKA
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
SALON BARTOSZEWICZ
Zabiegi na poszarzałą cerę  HIT!!!
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT
ZABIEG ZE 100% WITAMINĄ C   160zł
Zabieg ten powoduje rozjaśnienie skóry, wyrównanie jej kolorytu, walka z przebarwieniami, wzmocnienie naczynek krwionośnych, ich ochrona przed nadmiernym „pękaniem” oraz hamowanie postępujących procesów starzenia się skóry poprzez „wychwytywanie” wolnych rodników.

OXYBRAZJA
Twarz 150zł
Twarz + dekold 220zł

Oxybrazja-nie powoduje podrażnienia skóry, mogą ją wykonywać osoby z cerą naczyniową, wrażliwą, skłonną do rumienia oraz trądzikową. Zabieg jest przyjemny, bezbolesny, daje uczucie relaksu. Poprawia samopoczucie, dzięki intensywnemu dotlenieniu skóry. Wykonywany jest na mokro co daje skórze uczucie chłodu i odprężenia. Bardzo skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki i zwęża pory. Skóra po zabiegu jest dotleniona, nawilżona, świeżai zrewitalizowana. Oxybracja może byc stosowana jako zabieg koktailowy czyli wykonywany przed ważnym wydażeniem w naszym życu, w celu poprawy wyglądu skóry.

EKSFOLIACJA KWASAMI 30-40% -100zł
Eksfoliacja kwasami, prościej złuszczanie naskórka, czyli peeling - polega na usunięciu martwych komórek warstwy naskórka. W gabinecie kosmetycznym zabieg odbywa się w sposób kontrolowany, przy pomocy kwasów dwóch kategorii: AHA oraz AHB. Rodzaj kwasów, które użyte zostaną podczas zabiegu, dostosowany zostanie po ocenie kondycji skóry:
Kwas glikolowy - stosowany jest do intensywnego złuszczania naskórka, pobudzaprodukcję kolagenu,
Kwas mlekowy - powoduje zwiększenie ilości wody w skórze, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna,
Kwas salicylowy - ma działanie delikatniejsze od pozostałych, przeciwzapalne. Świetnie radzi sobie z oczyszczaniem porów oraz usuwaniem łoju. Po jego zastosowaniu zmniejsza się również możliwość pojawienia się nowych zaskórników.
Kwas migdałowy - łagodnie złuszcza skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Jest znakomity dla cer z problemami,
Kwas laktobinowy - rekomendowany do eksfoliacji skóry wrażliwej i nadreaktywnej, zmniejsza zaczerwienienia, widoczność teleangiektazji, oraz łagodzi podrażnienia,


ZABIEG INTENSYWNE ZŁUSZCZANIE 180zł
Zabieg z wykorzystaniem peelingu kawitacyjnego połączonego ze złuszczaniem naskórka za pomocą kwasów odpowiednio dobranych do rodzaju cery, w zabiegu wykorzystujemy także darsonwalizację, dobieramy odpowiednią ampułkę do rodzaju cery, wykorzystujemy także terapię światłem L.E.D, która pobudza receptory odpowiedzialne za zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, na koniec zabiegu stosujemy maskę wyciszającą.
Frozen Frappe Peel Set  250 zł

Frozen Frappe Peel -Najsilniejsza eksfoliacja w kosmetologii estetycznej. Peeling chemiczny złożony z kwasu trójchlorooctowego i kawowego oraz nadtlenku wodoru, przeznaczony do intensywnych zabiegów eksfoliujących. Kwas kawowy rozjaśnia koloryt skóry, zwęża ujścia gruczołów łojowych i redukuje zmarszczki. TCA wywołuje silny efekt złuszczania naskórka oraz pobudza syntezę kolagenu. Zabieg polecany jest szczególnie dla skóry z objawami fotostarzenia lub z bliznami potrądzikowymi.


Klientka otrzymuje krem w cenie zbiegu który stosuje w domu. Po 7 dniach stosowania powyższego kremu można wykonać zabieg eksfoliacji Frozen Frappe Peel Set .