design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
KOSMETYKA
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
SALON BARTOSZEWICZ
Zabiegi podstawowe

Regulacja brwi:

Woskiem - 10zł
Pęsetą - 10zł
Henna brwi - 10zł
Henna rzęs - 10zł
Henna rzęs + Brwi + Regulacja pęsetą - 28zł
Henna rzęs + Brwi + Regulacja woskiem - 28zł

ampułka - 15-30zł
maska kremowa - 20zł
maska algowa - 40zł

Depilacja:

Łydki - 50zł
Uda - 50zł
Całe nogi - 80zł - 90zł
Bikini - 45zł
Ręce połowa - 20zł
Ręce całe - 40zł
Wąsik - 8zł
Pachy - 20zł
Broda - 12zł                                                                                                                                       Tors - 40zł - 50zł
Plecy - 50zł - 70zł                                                                                                                                   Twarz - 40zł

Przekłuwanie uszu :
                                                                                                                    
przekłuwanie uszu - 50zł
przekłuwanie jednego ucha - 35zł

NOWOŚĆ !!! Przekłuwanie uszu metodą BLOMPAHL - 110zł
DWIE DZIURKI - JEDNO PRZEKŁUCIE
Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci, i dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzasz zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie - stosując Blomdahl Medical Ear Piercing możesz przekłuć obydwoje uszu równocześnie, bez pomocy współpracowników.

DLA DZIECI - TYLKO TO CO NAJLEPSZE
Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT
Trwałe przedłużanie i zagęszczanie metodą „rzęsa do rzęsy:
Jeżeli masz już dość czynności związanych z wykonywaniem codziennego makijażu - malowaniem, wydłużaniem, podkręcaniem naturalnych rzęs lub brakuje Ci na to czasu?
Jest na to rozwiązanie!
Idealnie piękne rzęsy w każdych warunkach - gdy na dworze pada lub jest upał, albo gdy wybierasz się na basen, imprezę lub po prostu gdy na co dzień chcesz zachwycać idealnym spojrzeniem.
Do wykonania zabiegu stosuje jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości. Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem(w zależności od rzęs klientki np. jedna Pani może mieć rzadkie ,druga bardzo gęste) do każdego klienta podchodzi się indywidualnie. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający.
Wspólnie z klientką dobieramy odpowiednią grubość i długość aby uzyskać oczekiwany efekt. Zabieg przedłużania rzęs jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, które pragną pięknie wyglądać przez 24 godziny na dobę.

Jaka jest różnica pomiędzy metodą 1:1 i innymi, a tradycyjnymi kępkami?

Różnica pomiędzy tradycyjnymi kępkami, a metodą 1:1, 2:1 , 3:1 oraz HOLLYWOOD polega na tym, że tradycyjne kępki to zbiór 5/6 włókien, które przykleja się do skóry i pozostają na niej jeden dzień (ponieważ przed spaniem należy usunąć). Rzęsy przedłużane to pojedyncze włoski (zależy od metod ), które utrzymują się do 4 tygodni w zależności od cyklu życia rzęsy danej osoby (przeciętny cykl to 90dni). Należy pamiętać, że wszystko ma wpływ na to jak długo utrzyma się efekt przedłużanych rzęs tj. kondycja rzęs, dbanie oraz inne czynniki. U każdej osoby są to predyspozycję indywidualne.

Metoda 1:1  130 zł

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejaniu do każdej pojedynczej, naturalnej, wcześniej odseparowanej rzęsy, jej sztucznego odpowiednika. Do tego zabiegu używamy rzęs syntetycznych z domieszką jedwabiu, które występują w różnych opcjach grubości, długości i podkręcenia.

Metoda 2:1 3:1 bądź 2D 3D  150 zł - 200 zł

To luksusowy zabieg, który zachwyci każdą kobietę.
Metoda ta polega na doklejeniu dwóch, trzech rzęs typu Mink ( popularnie nazwanych "norka") do jednej naturalnej rzęsy. Nie obciąża oka, ponieważ w tej metodzie są wykorzystywane bardzo cieniutkie rzęsy.
Metoda ta jest szczególnie zalecana dla Pań, które mają bardzo rzadkie rzęsy naturalne. Rzęsy Mink używane przy tej metodzie są bardziej elastyczne niż rzęsy jedwabne, charakteryzują się również wyższym komfortem noszenia oraz głęboką czernią.
Rzęsy są ultra cienkie i dzięki specjalnej recepturze wyglądają bardzo naturalnie. Wyróżniają się pięknym, wysokim połyskiem oraz są odporne na wszelkie odgniecenia. Nie wyginają się ani nie łamią. Nie tracą swoich właściwości nawet gdy są wilgotne i mokre. Można zagęścić oko bardziej lub mniej.

Metoda 4-9D RUSSIAN VOLUME STYLE/HOLLYWOOD EFFECT   180zł - 250 zł

Maksymalne zagęszczenie rzęs, większe niż 3D. Efektem aplikacji Hollywood są maksymalnie zagęszczone rzęsy. Dzięki temu możemy uzyskać różne poziomy zagęszczenia. Od lekkiego po bardziej spektakularny.
Przy czym naturalne rzęsy nie są nadmiernie obciążone, ponieważ do metody tej używa się najcieńszych rzęs dostępnych na rynku.
Aplikacja Hollywood Effect wygląda przepięknie za sprawą idealnych ekstremalnie gęstych wachlarzy na naturalnych rzęsach, które mocno podkreślają oko. Metoda ta jest idealna na okazje typu wesele, studniówka, ślub, wieczór panieński ale również dla Pań, które lubią bardzo wyrazisty efekt na co dzień.

Blink express - doklejanie rzęs na pasku bądź kępki.   30 zł -50 zł

Metoda polega na doklejeniu za pomocą specjalnego kleju kępki ( w zależności od potrzeb) rzęs bądź paska rzęs do naturalnych rzęs. Metoda jest alternatywna dla osób, które chcą szybki efekt w krótkim czasie. Utrzymuje się jeden dzien. Proponowana na sylwestra, urodziny i inne okoliczności.

W ofercie również rzęsy  :
-kolorowe
-ombre
-brokatowe
- rzęsy fluorescencyjne (rzęsy świecące w nocy) nowość na rynku !!
- z kryształem Swarovskiego

Rzęsy *kolorowe, dzięki którym można uzyskać odpowiedni dla siebie efekt, m.in, :dodać do rzęs czarnych delikatną kolorowa poświatę, wplatając na całej długości powieki kolorowe akcenty. Poświata może być delikatna (widoczna tylko z profilu lub z bliska) lub wyrazista
bądź połączyć rzęsy czarne z rzęsami kolorowymi aplikowanymi tylko w zewnętrznym kąciku oka
zrezygnować z rzęs czarnych i wykonać aplikację, tylko za pomocą rzęs kolorowych. Uzyskujemy dzięki temu taki sam efekt jak przy pomalowaniu naturalnych rzęs kolorową maskarą  .
Można połączyć dwa odcienie tego samego koloru, np. zieleń i limonkę lub granat i błękit lub dwa inne kolory np. fiolet i granat lub zieleń i żółty wykonać efekt tęczy , czyli wykorzystać do aplikacji kilka kolorów, mieszając je lub układając po kilka rzęs tego samego koloru, a następnie kolejny i kolejny i kolejny odcień *Seria Ombre dedykowana jest klientkom nie bojącym się użycia koloru na rzęsach. Kolor zastosowany w rzęsach z serii Ombre jest niebywale subtelny i elegancki. Rzęsy Ombre znakomicie podkreślają kolor tęczówki.
Rzęsy cieniowane nadają się do tego by wykonać nimi całą aplikację lub do przeplatania z rzęsami o klasycznym jednolitym kolorze. Rzęsy z serii Ombre są bardzo miękkie i delikatne, więc znakomicie nadają się do metody 2:1 i 3D *Rzęsy z oryginalnymi kamieniami swarovskiego lub cyrkoniami w różnych kolorach i kształtach można użyć do każdej aplikacji - 1:1, 2:1 lub 3D lub Hollywood Effect. Może to być jedna pojedyncza cyrkonia, lub kilka na całej długości linii rzęs lub w kąciku.
Cyrkonie maja różne kształty i kolory. Mogą być też umieszczone u nasady, pośrodku lub na końcówce rzęsy. Ale to nie koniec wyborów. Na jednej pojedynczej rzęsie może być od jednego do trzech kamyczków. *brokatowe i fluerescencyjne możemy również aplikować jak w sposób powyżej, wszystko zależy od Waszych upodobań;)

Do każdych z metod używa się innej grubości rzęs.
Pracujemy na markowych i sprawdzonych produktach.


Makijaż:

Makijaż dzienny - 50zł
Makijaż wieczorowy - 90zł
Makijaż ślubny - 120zł
Makijaż próbny ślubny - 90zł
Makijaż plus kęmpki - 100zł