design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
Sauna - 50zł
Ampułka  (Przy zabiegu) - 20zł
Ampułka  z lekkim  masażem głowy + fotel masujący - 55zl
Sauna +ampułka +suszenie lub modelowanie - 90zł
Czas 35min

Maska z masażem - 50zł - 60zł
Champi -Masaż  ajurwedyjski głowy ciepłym,  ziołowym olejem - 15min - 40zł

Masaż głowy praktykowany jest w Indiach od tysięcy lat, jest terapią prostą i skuteczną, nie tylko wzmacniającą porost włosów ale także uwalniającą od wszelkich bólów. Doskonale  łagodzi objawy stresu, wspomaga leczenie migreny i bezsenności.

Masaż głowy - 15min - 40zł
Masaż głowy +odpowiednio dobrany preparat
np. Ampułka + suszenie
Czas 35min
Koszt 45zł (modelowanie za dopłatą)

Rekonstrukcja włosów Joico K - PAK    130 - 200 zł
SALON BARTOSZEWICZ
FRYZJER
Zabieg regenerujący na włosy
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT
Jeśli Twoje włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Keratyna to podstawowy budulec włosów, odpowiadający za ich kondycję i zdrowy wygląd. Niestety, ulega ona stałej redukcji pod wpływem zarówno czynników zewnętrznych (słońce, wiatr, woda), jak i codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak farbowanie czy szczotkowanie. Nie sposób odbudować pierwotny blask i gładkość włosa bez uzupełnienia poziomu keratyny - żaden też zabieg maskujący czy upiększający nie będzie równie trwały i efektowny jak terapia keratynowa firmy JOICO .JOICO® jest ekskluzywną marką profesjonalnych produktów do włosów, wchodzącą w skład grupy Shiseido Inc., światowego lidera w produkcji kosmetyków. Produkty JOICO®, jako jedyne na świecie, zawierają opatentowany system bazujący na wyjątkowej formule odbudowującej QUADRAMINE COMPLEX™, która zawiera zestaw 19 aminokwasów identycznych z keratyną włosa ludzkiego. QUADRAMINE COMPLEX™ zawiera aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych. Aminokwasy o masie cząsteczkowej MWS 150 - regenerują włosy w ich najgłębszych warstwach, a aminokwasy o masie cząsteczkowej MWS 2500 - odbudowują je od zewnątrz.

JAK TO DZIAŁA?
Rekonstrukcja JOICO® K-Pak® Hair Repair System to profesjonalny, zabieg wykonywany tylko i wyłącznie w salonach  fryzjerskich. Przeznaczony jest dla każdego typu włosów: przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych, zwiększa jego blask, przywraca optymalne nawilżenie, odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy. Może być też doskonałą alternatywą dla ścięcia zniszczonych włosów. Zabieg rekonstrukcji polega na wprowadzeniu w głąb włosa QUADRAMINE COMPLEX™, w najbardziej efektywny i skuteczny sposób.
Pierwszy etap zabiegu oczyszcza włosy, otwiera łuski włosa i przygotowuje go tym samym na dogłębne przyjęcie QUADRAMINE COMPLEX™.
Drugi etap wyrównuje porowatość włosa - zakwaszanie .
Trzeci etap to intensywna odbudowa i ochrona włosów. Podczas tego etapu, na Twoje włosy nałożony zostaje JOICO® K-Pak® Deep-Penetrating Reconstructor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa, silnie go regenerując.
Czwarty etap zabiegu polega na wygładzeniu, nabłyszczeniu i poprawie elastyczności Twoich włosów. Zmysłowy aromat kokosu i białego piżma otula włosy. Przekonaj się sama o korzyściach, jakie niesie za sobą zabieg rekonstrukcji włosów JOICO®.
TWOJE WŁOSY TEŻ MOGĄ BYĆ MIĘKKIE, JEDWABISTE I PEŁNE BLASKU.
Aby maksymalnie przedłużyć efekt rekonstrukcji, używaj kosmetyków z serii K-Pak® przeznaczonych do pielęgnacji włosów w warunkach domowych. Kosmetyki dostępne do zakupu w naszym Salonie . W zależności od zniszczenia włosów, etapy powtarzamy do 3 razy Czas 30min- 1h

REKONSTRUKCJA PRZY KOLORYZACJI JOICO - 70 zł- 90 zł 

KOLORYZACJA z Olaplex 50 zł - 100 zł  

Badanie trychologiczne    50 zł - 70 zł
                                                                                             
Zapraszamy każdą osobę, która ma problem z kondycją swoich włosów, aby wykonała diagnozę podczas wizyty  w naszym Salonie . Im szybciej zareagujesz na problem z włosami, tym większa szansa na jego 100-procentowe wyleczenie .  Celem trychologii jest rozpoznanie typu schorzenia oraz przyczyn, które można zidentyfikować za pomocą badania mikrokamerą. Diagnozowanie to polega na obserwowaniu skóry głowy i włosów w 200-krotnym powiększeniu. Dokładny obraz pozwala ocenić kondycje włosów, stan skóry głowy i korzeni włosów. W razie stwierdzenia choćby najmniejszych objawów chorobowych w mieszkach włosowych stosowana jest kuracja, będąca połączeniem zabiegów trychologicznych i terapii medycznej, co pozwala odzyskać zdrową skórę głowy oraz poprawić kondycję włosów. Następnie dobieramy indywidualnie odpowiednie preparaty do kuracji trychologicznej. Wszystkie preparaty dostępne są u nas w Salonie . Kuracje trychologiczne mogą być przeprowadzane indywidualnie przez klienta w domu.

,,Zdrowa skóra głowy piękne włosy ‘’

Źródeł wypadania włosów należy doszukiwać się zarówno w podłożu zdrowotnym jak i w negatywnych warunkach w jakich żyjemy. Najczęstszymi czynnikami powodującymi różne dolegliwości skóry głowy i włosów są:

•zanieczyszczone środowisko,

•spaliny spowodowane ciągłym rozwoju rynku motoryzacyjnego,

•promieniowanie emitowane przez telefony komórkowe i komputery
,
•stres,

•nieodpowiednia dieta.

*używanie nieodpowiednich produktów do włosów

Wszystko to sprawia, że krew krąży wolniej w skórze głowy i w następstwie mieszki włosowe stają się „uśpione”, a pobudzić można je do życia jedynie poprzez dostarczenie odpowiednich substancji odżywczych