design by
Partnerzy Day Spa
dołącz do nas
SPA
Copyright © 2012 Day Spa.   15- 668 Białystok Bacieczki 202A, tel.: (085) 654 62 61
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć..
ZABIEGI W KAPSULE SPA

Posiada unikalne możliwości wykorzystania wody. Odpręż się, odmłódź i odżyj w kapsule Spa, zaawansowanym technologicznie urządzaniu do pielęgnacji wodnej stanowiącej ucieleśnienie idei Spa, które oferuje komfortowy wybór programów stworzonej dla Twojej przyjemności. Harmonia żywiołów łącząca ciepło, pare wodną, saunę, prysznic Vichy bicze szkockie, światło terapię, aromaterapię i dźwięk tworzy najwyższe płynące z pielęgnacji Spa doznania dla ciała i umysłu . Urządzenia wyposażone w ekran LCD, DVD i zewnętrzne wyjście co uprzyjemni pobyt.

Zabieg „Hot Chocolate ” relaksująco- stymulujący - 170zł
Zabieg czekoladowy „Gorąca czekolada” jest ekskluzywnym zabiegiem na ciało działającym na wszystkie zmysły i oferującym niepowtarzalne odczucia. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, spowalnia proces starzenia, zapewnia głęboki relaks i poprawe stanu psychicznego.
SALON BARTOSZEWICZ
NOWOŚĆ!!!              
Zabieg brązujący - 180zł
Peeling ciała, serum z ekstraktem z kakaowca, maska brązująca. Zabieg ten ma działanie odżywcze, ujędrniające oraz poprawia koloryt skóry. Jest to doskonały zabieg dla skór przesuszonych.

MASKI NA CIAŁO 90zł
W skład zabiegu wchodzą: wybrana maska, sauna parowa z koloroterapią i aromaterapią, prysznic Vichy, oraz na życzenie manualny masaż twarzy (dodatkowo płatny 30zł).

Pojedyncze zabiegi w kapsule spa - 30min               
Sauna - 50zł


Salon używa kosmetyków renomowaych firm takich jak L'oreal , Joico, Pull  Mitchell,Collin,DR.Renaud  wszystko po to aby zapewnić jakość wszystkich usług. Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów i urody dostępne są w naszym salonie.
ISTARTIOFERTAISALONIFRYZJERIKOSMETYKAISPAIWYDARZENIAIPROMOCJEIKONTAKT